Instagram dondurma linki

Dünyanın önde gelen sosyal medya platformlarından Instagram, kullanıcıları için hesap dondurma imkanı sunuyor. Eğer Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak ve kimsenin profilinizi görmesini istemiyorsanız Instagram dondurma linki işinizi hemen çözecek. İşte Instagram dondurma işleminin ayrıntıları…

Instagram dondurma işlemi, kullanıcıların Instagram hesaplarını geçici olarak kapatmalarına imkan veriyor. Böylece isteyen istediği zaman hesabını kapatıp sonra da açabiliyor. Instagram dondurma işlemini yapabilmek için öncelikle PC başına geçmeniz gerekiyor. Telefondan Instagram hesabınızı donduramazsınız.

Şimdi gelelim Instagram dondurma linkinin nasıl kullanılacağına.

INSTAGRAM DONDURMA LİNKİ: NASIL YAPILIR?

Öncelikle içiniz rahat olsun; dondurma işlemini yaptığınızda hiçbir paylaşımınız silinmez, takipçileriniz veya takip ettiklerinizde eksilme olmaz. İstediğiniz zaman da hesabınızı açabilirsiniz. Şimdi isterseniz Instagram dondurma işleminin nasıl yapıldığına bakalım.

INSTAGRAM DONDURMA LİNKİ | BURAYA TIKLAYIN

Yukarıdaki linke tıklamak yerine Instagra.com üzerinden profil sayfanıza tıklayabilir, buradan Profil Düzenle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ardından gelen ekranda en altta yer alan ‘Hesabımı Geçici olarak Kapat’ seçeneğine tıklayın.

Siz bu seçeneğe tıkladıktan sonra Instagram size ‘Hesabını geçici olarak kapatmak üzeresin. Devam etmek istiyor musunuz’ sorusunu soracak. Evet yanıtı verdikten sonra hesabınızdan çıkış yapacaksınız. Bu işlem otomatik olarak gerçekleşecek ve hesabınız kapatılmış olacak; daha doğrusu dondurulmuş olacak.

Instagram hesabınızı dondurduktan sonra kimse profilinize giremeyecek ve erişime kapalı olacaksanız.

Instagram dondurma işlemini dilediğiniz zaman bitirebilirsiniz. Bunun için bir kez şifrenizle Instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Ayrıca bir işlem yapmanıza da gerek yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.