İnstagram canlı yayın rekoru dünya çapında kimde?

İnstagram canlı yayın rekoru dünya genelinde en çok izlenen yayınlar arasından belirleniyor. İnstagram’ın en çok etkileşime sahip alanı hikaye bölümünde yer alan İnstagram canlı yayını, kullanıcılar tarafından anlık olarak takip edilebiliyor. Standart kullanıcıların yaptığı yayınlara Koronavirüs dönemi dolayısıyla ünlüler de eklenince ilgi de izlenme sayısı da arttı. Dolayısıyla İnstagram canlı yayın rekoru da ortaya çıkmaya başladı. Peki, İnstagram canlı yayın rekoru dünya çapında hangi isme ait? İşte, tüm o detaylar

İnstagram canlı yayın dünya rekoru son günlerin merak edilen hususu oldu. Özellikle ülkemizde milyonları bulan izlenme sayılarının ardından dünya rekoru konusu da gündeme gelen hususlar oldu. İnstagram canlı yayını ülkemizde de çok takip edildiği için rekorlar arasında Türk isimlerin de yer alması mümkün oldu. İşte, İnstagram canlı yayın rekoru ve dünya çapında en çok izlenen canlı yayınlar

DÜNYA ÇAPINDA İNSTAGRAM CANLI YAYIN REKORU KİMDE?

4 Mayıs 2020 tarihinde, Rapçi Tekashi 6ix9ine Instagram canlı yayınında en çok izlenenler rekorunu kırdı.

24 yaşındaki New York’lu rapçi, hapis cezası hakkında konuşmak ve hapis cezasını nasıl azalttığını açıklamak için Instagram’da canlı yayına başladı.

Canlı yayına 2 milyon kişi katılım gösterdi.

Tekashi 6ix9ine olarak bilinen Amerikalı rapçi Daniel Hernandez, agresif rap tarzı, parlak gökkuşağı renkli saçları ve dikkat çeken davranışları ile tanınıyor.

İlk kez 2017’de ilk single’ı Gummo ile ünlü oldu.

Tekashi 6ix9ine hapis cezasına çarptırılmış ancak geçtiğimiz günlerde serbest bırakılmıştı.

 

Tekashi 6ix9ine öncesinde canlı yayın rekoru 310 bin kişi ile Drake-Lanez konserine aitti. İkili ortak bir konser düzenlemişti.

 

Ülkemizde ise Acun Ilıcalı’nın düzenlediği İnstagram canlı yayınları rekor kırdı. İlk rekorunu 600 bin ile ünlüler takımı canlı yayınında yaşayan Acun Ilıcalı, ikinci rekorunu 1 milyon kişi ile gönüllüler takımı için açtığı yayında yakaladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.