Instagram beğenilen gönderiler nereden görülür?

Son zamanlarda birçok kişi Instagram’da beğendikleri gönderileri nereden göreceğini merak ediyor. Konuyla ilgili insanlar internette araştırma yapıyor. Arama motorlarında en çok sorulan sorulardan biri olan Instagram beğenilen gönderiler nereden görülür?

Dünya’nın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram son zamanlarda çıkardığı yaptığı güncellemeler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Birçok kişi tarafından kullanılan platform hakkında son zamanlarda birçok şey araştırılıyor. Bunların arasında en çok merak edileni ise Instagram’da beğenilen gönderilerin nereden görüldüğü oldu.

İnsanlar internette Instagram’da beğendiği gönderilerin hepsini nasıl göreceğini araştırıyor. Instagram’da beğendiğiniz gönderileri görmek için ilk önce telefondan bakıyorsanız uygulamaya giriş yapmalısınız. Şifreniz ve kullanıcı adınız ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinize geçin. Daha sonra sağ üstte yer alan üç yatay çizgi işaretine tıklayarak “Ayarlar” bölümüne giriş yapın. Burada karşınıza çıkan ekranda “Hesaplar” bölümüne girin ve ekranı aşağıya kaydırın.

Kaydırdıktan sonra karşınıza “Beğendiğim gönderiler” isimli bir seçenek çıkacak. Bu seçeneğe tıklarsanız bu zamana kadar beğendiğiniz bütün gönderileri görebilirsiniz. Bilgisayardan ise bu işlemi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk önce Windows işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorsanız “Microsoft Store” giriş yapın. Daha sonra buradan Instagram’ın uygulamasını indirip hesabınıza giriş yapın ve aynı işlemleri yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.