Huawei P40 Lite Türkiye fiyatları indirime girdi

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin yeni akıllı telefonlarından Huawei P40 Lite, sürpriz bir kararla indirime girdi. Google servislerinin bulunmadığı Huawei P40 Lite, kampanya sonucu bakın hangi fiyattan satılmaya başladı?

Huawei Punch FullView Display, Huawei’nin geliştirdiği inovatif ve son teknoloji bir ekran. 6.4 inç boyutundaki FHD+ çözünürlükteki ve geniş renk gamutuna sahip ekran, P40 lite’ın yüzeyinin yüzde 90,6’sını kapsıyor.

Farklı senaryolar altında ekranın renk skalası en optimum renk karşıtlığını yakalamak için görüntüye adapte olacak şekilde değiştiriliyor. İster normal ister karanlık modda olsun, ekran her zaman keskin ve temiz bir görüntü sunarak görüntüdeki her detayın ortaya çıkması sağlanıyor.

Her koşulda kesintisiz oyun deneyimi

Oyun oynarken aniden bir mesaj bildirimi çıkması ve buna cevap vermenizin gerekmesi oldukça can sıkıcı olabilir; özellikle oyundan çıkmak gerekiyorsa. Oyun içi sohbet özelliği ile bu artık bir sorun olmaktan çıkıyor.

Oyun ara yüzünün sol üst köşesinden tek parmakla kaydırılarak aktive edilen ayarlar menüsünde rahatsız etmeyin, ekran görüntüsü, ekran kaydı, sohbet kutusu ve hızlandırma seçeneklerinin ayarları bulunabilir. Kullanıcılar, oyunun orijinal ara yüzüne bir sohbet kutusu ekleyip boyutlarını ayarlayabilirler. Böylece kullanıcılar, oynadıkları oyundan hiç çıkmadan arkadaşları veya takipçileri ile yazışabilirler.

Gün boyunca oyun için yeterli pil kapasitesi

Yalnızca toplu taşımada oyun oynarken değil, cep telefonları her zaman yanımızda. Kullanıcıların yanlarında sürekli bir powerbank taşımak zorunda kalmamaları için uzun pil süresine sahip bir telefon edinmeleri gerekiyor.

Huawei P40 lite, 4200 mAh kapasitesinde pile ve Huawei’nin 40W SuperCharge teknolojisine sahip. Bu da telefonda kesintisiz olarak saatlerce oyun oynanabildiği anlamına geliyor. Kullanıcı telefonunu bir gece önce şarj etmeyi unutmuş olsa bile telefon yine de kullanıcısını sabah ofise veya okula gidene kadar idare edebilir. Ofise veya okula giden kullanıcı, sadece yarım saat içerisinde SuperCharge özelliği ile yüzde 70 pil kapasitesine kavuşabilir.

Huawei P40 lite, Gece Yarısı Siyahı, Tutku Yeşili ve Sakura Pembesi renk seçenekleri ile 30 Haziran 2020 tarihine kadar sürecek kampanya dahilinde tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 3.499 TL ile Huawei Online Mağaza üzerinden tüketicilere sunuluyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.