Huawei P Serisini yeniledi: HUAWEI P60 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri

HUAWEI, Avrupa piyasasına yeni ve son teknoloji amiral gemisi ürünlerini tanıttı. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen lansman etkinliğinde şirket, HUAWEI P60 Pro’yu sahneye çıkardı.

En üst düzey fotoğrafçılık deneyimi için teknolojik atılımlarıyla HUAWEI P Serisi, 15 milyondan fazla Avrupalı kullanıcı için fotoğrafçılık inovasyonu ve olağanüstü tasarımla eşanlamlı. Yıllar boyunca HUAWEI P serisinin gelişmiş fotoğrafçılık özellikleri, birçok meraklıya bir sonraki fotoğrafçılık ustaları olma imkanı verdi.

HUAWEI Next Image Awards 2022 Kazananı Costin Mocan, “Üst düzey, küçük ama güçlü HUAWEI akıllı telefon kameraları sayesinde, her kullanıcı hayatının profesyonel bir fotoğrafçısı olabilir ve önemli anların fotoğraflarını en iyi kalitede paylaşabilir. Altı yıldan uzun bir süredir HUAWEI cep telefonları kullanıyorum ve görüntüleme yeteneklerine, tasarımlarına ve sorunsuz ve kalıcı kullanıcı deneyimlerine hayranım. P Serisi akıllı telefonumu kullanarak etkileyici duyguları ve deneyimleri yakalayabildim. Ve şimdi yeni HUAWEI P60 Pro, muhteşem fotoğrafçılık özelliği ile dijital görüntülemeyi tekrar profesyonel bir seviyeye taşıyor ve fotoğraf sanatını yeniden tanımlıyor” açıklamasında bulundu.

HUAWEI P60 Pro, DXOMARK sıralama tarihinde en yüksek puana sahip 1 numaralı akıllı telefon oldu. HUAWEI P60 Pro, 156 puanlık olağanüstü puanıyla, üstün genel performansı ve fotoğrafçılık özellikleriyle öne çıkıyor ve şu anda piyasada bulunan en gelişmiş fotoğrafçılık akıllı telefonu haline geliyor. Prestijli portal, en yeni Huawei amiral gemisinin hem teknik hem de fotoğrafçılık yeteneklerini çok övdü.

Yeni amiral gemisi akıllı telefon, optik sistemler ve estetik tasarım açısından P Serisi’nin mirasını devralıyor. Cihaz tümüyle yenilenmiş bir optik sisteme sahip ve sektörde Çoklu Lens Gruplu Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamera ile donatılmış ilk cihaz olma özelliğini taşıyor. Akıllı telefon doğadan ilham alıyor ve arka panellerinde sektörün ilk İnci Doku Tasarımı ile modern estetiği yeniden yorumluyor. Rococo Pearl, aydınlatıcı ve parlak bir etki yaratmak için doğal mineral inci tozunu akıllı telefona dahil ederek benzersiz bir doğal doku elde ediyor. HUAWEI P60 Pro, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. HUAWEI’ye özgü dayanıklı Kunlun Glass panelli yeni Quad-Curve Display’i benimsiyor, bu da dayanıklılığı önemli ölçüde geliştiriyor ve düşme direncini artırıyor.

HUAWEI P60 Pro İnci Beyazı ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 39.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei akıllı telefonun yanında, 2.999 TL değerindeki FreeBuds 5 hediye ediliyor. Lansmana özel 500 TL sepet indirimi uygulanan modelde ayrıca 1.000 TL’lik daha indirim kuponu tanımlandı. HUAWEI Online Mağaza üzerinden kullanılabilecek indirim kodu: AP60PRO1000HW

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.