Huami Türkiye pazarına girdi

Mi Band ve Amazfit serisi cihazlarıyla tanınan Huami, Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Huami, artık doğrudan Amazfit saatleri kullanıcılarla buluşturacak. Huami’nin başına ise Murat Sungur Özkan getirildi.

Xiaomi çatısı altında faaliyet gösteren Amazfit, Huami üzerinden pazarlanacak. Amazfit ve Mi Band serisi cihazlardan sorumlu olacak olan Huami, fiziksel satıştan kampanyalara ve servis desteğine kadar pek çok konuda tam yetkili olacak ve kullanıcıların karşısında olacak.

Uzun bir süre Meizu’nun Türkiye operasyonlarının başında yer alan Özkan, artık Huami’nin Türkiye ofisinden sorumlu olacak.

Amazfit, dünya genelinde büyük ilgi gören bir marka. Öyle ki, Endonezya başta olmak üzere İtalya ve İspanya gibi pazarlarda en çok satan akıllı saat markası konumunda. Çin pazarında dördüncü sırada yer alan Huami; Almanya, Rusya ve Fransa gibi pazarlarda da beşinci sırada bulunuyor.

Operasyonun detaylarıyla ilgili bilgi verilmezken, ilerleyen haftalarda Huami’nin Türkiye’ye gelişinin duyurulması planlanıyor. Ancak henüz bir takvim paylaşılmış değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.