HP Ink Tank Wireless 415 yazıcı ile 3 yıla kadar kartuşsuz baskı almak mümkün

HP’nin Ink Tank Wireless 415 yazıcısı, sınıfının en iyisi baskı kalitesi, daha az maliyetle daha fazla baskı imkanı, kolay mürekkep yönetimi ve mobil cihazlardan doğrudan baskı alabilme özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

Yaşamı herkes için her yerde daha iyi hale getiren teknolojiler geliştiren HP, Ink Tank Wireless 415 yazıcısının yeni kampanyasını tanıttı. Kutusundan çıkan mürekkep ile 15.000 sayfaya kadar siyah-beyaz veya 8.000 sayfaya kadar renkli baskı alabilen HP Ink Tank Wireless, daha az maliyetle daha fazla baskı imkanı sunuyor.

HP Smart Uygulaması ile kullanıcı dostu kurulum ve mobil aygıtlardan kolayca kablosuz baskı imkanı

HP Ink Tank Wireless 415 hızlı ve kolay kurulum özelliğiyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, telefonlarından kesintisiz Wi-Fi® kurulumuyla hızlı bir şekilde baskı alabiliyor. Ayrıca, HP Ink Tank Wireless 415, akıllı telefon veya tabletlerden, doğrudan baskı ve tarama olanağı da sağlıyor. Kullanıcılar ücretsiz HP akıllı uygulamasını indirerek; sosyal medyadan, bulut üzerinden veya galerilerinden fotoğrafları kolayca basabiliyor, hemen her yerden e-postalarına veya buluta tarama yapıp paylaşabiliyor.

Kullanımı çok kolay olan HP Ink Tank Wireless 415 yazıcının, saydam mürekkep tankı sayesinde, mürekkep doluluk seviyesi de kolayca kontrol edilebiliyor. Mürekkebi bittiğinde yedek mürekkep şişeleri ile doldurulabilen tankı sayesinde hiç kartuş değiştirme ihtiyacı olmadan kullanılabiliyor. Yedek dolum şişeleri dolum esnasında tank dışına damlatma veya sızdırma yapmıyor, özel mühürlenebilen ağzı sayesinde devrildiğinde dökülmüyor.

HP Türkiye Ev ve Küçük Ofis Yazıcıları Pazarlama Müdürü Hülya Ülger, “HP teknolojisinin bir ürünü olan HP Ink Tank Wireless 415 yazıcıları, binlerce sayfada yüksek kaliteli ve güvenilir baskı imkânı sağlıyor, mürekkep israfı ve dağınıklığı yaratmıyor. Verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkarırken, sürekli olarak tasarruf sağlayacak yenilikçi teknolojiler arayan kullanıcılar ve küçük modern ofisler için düşük maliyetle benzersiz bir baskı deneyimi sağlıyor” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.