Hikayeler için Instagram Yakın Arkadaşlar özelliği nasıl kullanılır?

Popüler fotoğraf paylaşımı, sadece arkadaşların değil, aynı zamanda Instagram takipçilerinizin listesinde sadece arkadaşlarınızla paylaşmak istemeyebileceğiniz kişisel fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz bazı yakın arkadaşların olduğuna inanıyor.

Instagram, kullanıcılarının artık seçtikleri ekledikleri arkadaşlarla paylaşmak için Hikayelerinde yakın bir arkadaş listesi oluşturabileceğini açıkladı. Özellik tüm dünyada kullanıma sunuluyor.

“Instagram Hikayeleri kendinizi ifade etme ve günlük anları paylaşma yeri haline geldi, ancak topluluğumuz büyüdü ve bazen paylaşmak istediğiniz herkes için değil. “bir blog yazısı yazdı. Özellik tüm dünyada kullanıma sunuluyor.

Hatırlamak için Instagram Hikayeleri, Snapchat gibi 24 saat sonra kaybolan görüntüler ve videolardır. 24 saat geçtikten sonra yayın görüntülenemez. Önceden, Hikayeler tüm takipçileriniz tarafından görülebilirdi, ancak yeni özellik artık Hikayelerinizi görebilecek belirli arkadaşların bir listesini oluşturmanıza izin veriyor.

Bazı hikayeler herkes için değil. Listenizde paylaşılan fotoğraf ve videolar özel bir etiket alır. Listedeki arkadaşlar listede olduklarını bilir, ancak listenizi göremez. İsterseniz listeyi de düzenleyebilirsiniz.

Instagram Hikayelerinde yakın arkadaşlarınızı nasıl oluşturabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

– Instagram profil sayfanıza gidin.

– Sayfanın üst kısmındaki kullanıcı adınıza hafifçe vurun.

– İki sekme göreceksiniz – biri size sahip olduğunuz takipçi sayısını gösterir ve ikincisi Yakın Arkadaşları okur. Arkadaşları Kapat üzerine dokunun.

– Listeye eklemek istediğiniz arkadaşları seçin ve Tamam’a dokunun.

– Hikayelerinizi gönderirken artık yakın arkadaş listenizi seçebilirsiniz.

– Her zaman Kaldır’a dokunarak üyeleri listeden kaldırabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.