GTA’nın mobil sürümünde büyük indirim

GTA serisinin en önemli yapımlarından biri olan Grand Theft Auto San Andreas’ın 10. yılı şerefine düzenlenen etkinlikler son hızıyla devam ediyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada GTA San Andreas’ın Xbox 360 için portlandığı belirtilmiş ve oyunun 26 Ekim’de dijital olarak satışa sunulacağı açıklanmıştı.

San Andreas’ın Xbox 360 sürümün 720p çözünürlüğe sahip olacağı belirtilirken, oyunun PS3’e gelip gelmeyeceği konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Oyun severler Rockstar cephesinden oyunun PS3 için duyurulmasını beklerken, firma başka bir etkinliğe imzasını attı.

Rockstar Games’ten yapılan açıklamada San Andreas’ın 10. yılı şerefine mobil platformlarda boy gösteren GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarında %40 indirime gidileceği belirtildi. İndirimli fiyatların 9 Kasım’a kadar devam edeceğinin de altı çizildi.

GTA San Andreas: 3.99$ – Android, iOS = 8.49 TL
GTA Vice City: 2.99$ – Android, iOS = 6.49 TL
GTA III: 2.99$ – Android, iOS = 6.49 TL

Eğer mobil platformlarda GTA oyunlarını oynamayı seviyorsanız ve koleksiyonunuzda eksik olan yapımlar mevcutsa bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.