Google Pixel 6’nın fiyatı ortaya çıktı!

Google bildiğiniz üzere son zamanlarda Pixel serisinin yeni telefonu olan Pixel 6’yi çıkarmaya hazırlanıyor. Birçok kişinin merak ettiği telefonun fotoğrafı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Şimdi ise satış fiyatı sızdırıldı!

Google bildiğiniz üzere sadece bir arama motoru değil. Aynı zamanda YouTube ve Android işletim sistemi gibi dünyanın en çok kullanılan sistemlerinin de sahibi. Hal böyle olunca Google aynı zamanda kendi telefonunu da çıkartıyor. Android işletim sisteminin en iyi çalıştığı ve en hızlı güncellemelerin alındığı Pixel serisi birçok kişi tarafından yurt dışında oldukça çok seviliyor.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde Pixel serisi oldukça fazla tercih ediliyor. Google bu seride genel olarak tasarımsal açıdan her sene farklı bir şey deniyor. Bu sene yine Pixel 6 ile birlikte farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacak. Birçok kişinin merakla beklediği telefonun görüntüleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı.

Twitter’da bir kullanıcı tarafından paylaşılan görüntüler eğer doğruysa Google’ın yeni cihazı Pixel 6 tasarımsal açıdan birçok kişi tarafından beğenilecek gibi. 2 farklı model olması beklenen telefonun şimdi ise fiyatı ortaya çıktı. Google, telefonlardan Pixel 6 için 649 Euro belirlerken Pixel 6 Pro için ise 899 Euro gibi bir rakam belirlemiş.

Pixel 6’nın özelliklerine gelecek olursak büyük ihtimalle telefonda 6.4 inç AMOLED ekran bulunacak. Bu ekranın ekran yenileme hızı büyük ihtimalle 90 Hz olarak tercih edilir. Pro sürümünde ise 6.71 inç ekran ve 120 Hz görüntü yenileme hızı olacağı düşünülüyor.

RAM tarafında sızdırılan bilgilere göre 6 sürümünde 8 GB bulunurken, Pro sürümünde 12 GB RAM bulunuyor. Google Pixel 6 sızdırılan bilgilere göre 50 Megapiksel ana kamera12 Megapiksel geniş açılı kameraya sahip olacak. Google Pixel 6 Pro ise yine 50 Megapiksel ana kamera 12 Megapiksel geniş açı kamera ve 48 Megapiksel zoom kameraya sahip olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.