Gmail’de sohbet nasıl sabitlenir

Google, kullanıcıların önemli Google Sohbetlerini Gmail’de Sohbet’te liste görünümünün en üstüne sabitlemelerine olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sundu . Hangouts’ta olduğu gibi, Sohbet görüşmeleri de en son kime mesaj gönderdiğinize bağlı olarak ters kronolojik sırada görünür. Artık sol taraftaki gezinme menüsünden erişilebilen sohbetlerinizi sabitleyerek kullanıcıların önemli konuşmalarını bulmalarını kolaylaştırabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca hem bire bir hem de çok kullanıcılı sohbetleri sabitleyebilir. Ayrıca daha büyük bir sohbet odasını da sabitleyebilirler.

Önemli sohbetlerinizi nasıl sabitleyebileceğinizi merak ediyorum. Sadece aşağıda belirtilen adımları izleyin.

  1. Öncelikle, Google Sohbet veya Gmail’de oturum açmanız gerekir
  2. Şimdi, Sohbet veya Odalar altındaki bir sohbeti işaret edin
  3. Sağa doğru yerleştirilmiş üç dikey noktayı tıklamanız gerekiyor
  4. Önünüzde bir sohbeti sabitleme seçeneğiyle bir açılır pencere görünecektir. Sohbeti sabitlemek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Şirket ayrıca, Gmail’de Google Sohbet sabitlemesinin şu anda kullanıma sunulduğunu ve önümüzdeki günlerde Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard ve Enterprise Plus gibi müşterilerin kullanımına sunulacağını söyledi. ve G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education ve Nonprofits müşterileri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.