Galaxy Watch 4 Classic Thom Browne Edition tanıtıldı!

Samsung’un son zamanlarda kendinden çok fazla söz ettiren akıllı saatı Samsung Galaxy Watch 4 Classic şimdi kordonu ile gündeme geldi. Thom Browne isimli tasarımcı ile beraber tasarladıkları sınırlı sayıda üretilen saatin kordonu kendisinden pahalı!

Akıllı saatler ilk çıktığı zamanlarda birçok kişinin ilgisini çekmişti. Ancak daha sonra yavaş yavaş insanların büyük bir kısmının ilgisini kaybetti. Çünkü insanların istedikleri giyilebilir teknoloji kavramına tam uymuyordu. Bu yüzden de çok fazla kişi tarafından tercih edilmiyor.

Ancak belli bir kesim ise akıllı saatleri çok fazla kullanıyor. Akıllı saatler daha çok spor yapan insanlar ve iş insanları tarafından kullanılıyor. E-postaları ve mesajları kontrol etmekte oldukça başarılı olan saatler aynı zamanda size sağlık durumunuz ile ilgili de bilgi veriyor. Samsung’un akıllı saati Galaxy Watch 4 Classic şimdi yeni bir konu ile gündemde.

Thom Browne isimli tasarımcı tarafından Samsung’la beraber hazırlanan saat tanıtıldı. Beyaz renginin ön plana çıktığı tasarımda sadelik hâkim durumda. Tasarımın çıkış fiyatı 799 dolar olarak belirlenmiş. Saatin orijinal versiyonu bildiğiniz üzere 349 dolardan satışa çıkmıştı. Bu versiyonun özel tasarıma sahip olması ve sınırlı sayıda üretilmesinden dolayı fiyat bu kadar fazla. Thom Browne versiyonunda 46mm veya LTE özellikleri bulunmuyor. Sadece 42 mm Bluetooth özelliği bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.