Galaxy S5 Mini önsiparişten satışta!

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung’un geçtiğimiz haftalarda bir basın açıklaması ile tanıttığı mini akıllı telefonu Galaxy S5 Mini, Almanya’da ön siparişe açıldı. Cihazın ön siparişe açılması ile birlikte bir süre önce spekülasyonlara neden olan fiyat etiketi de netleşmiş oldu.

Media Markt’ın Almanya’daki sitesinde tüm renkleri ile satışa çıkan cihazın fiyatı 449 euro. Samsung’un amiral gemisi ve Galaxy S5 Mini’nin büyük ağabeyi Galaxy S5 ile arasında 120 € fark olması düşündürücü olsa da, akıllı telefon için önceden tahmin edilen neredeyse tüm fiyatlar bu yöndeydi.

Galaxy S5 Mini’nin en büyük rakibi konumunda olan Sony’nin minik canavarı Xperia Z1 Compact, aynı sitede 70€ daha uygun fiyattan satılmakta. Cihazın Türkiye fiyatı da Galaxy S5’in ya da Xperia Z1 Compact’ın Türkiye fiyatlarına göre tahmin edilebilir.

Sitede Galaxy S5 Mini’nin satışa çıkacağı ve ön sipariş veren kişilere gönderileceği tarihte belli oldu. Akıllı telefonun bir aksilik yaşanmadığı sürece 25 Temmuz tarihinde resmi olarak satışa çıkması ve kısa süre sonra ülkemize de gelmesi bekleniyor.

DÜNYANIN EN BÜYÜK MADENLERİ – FOTO GALERİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.