Fortnite Event Ne Zaman? Fortnite yeni sezon ne zaman başlayacak?

Fortnite Event Ne Zaman? Sorusu son dönemde en çok oynanan online oyunlar arasında olan Fortnite hakkında arama motorları aracılığıyla oyun severler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Milyonlarca üye kullanıcıya sahip olan Fortnite, Epic Games tarafından tasarlanan bir co-op, sanal, çevrimiçi hayatta kalma oyunudur. 2017 tarihinde piyasaya sürülen oyun ücretsiz olarak oynanabilmesiyle kısa süre içerisinde dünya üzerinde büyük bir oyuncu kitlesi oluşturmayı başardı. Çeşitli güncellemeler, oyun içi etkinlik ve indirimlerin yanı sıra her sene yenilenen sezonlarla oyuncular arasındaki rekabeti arttırmaya çalışan Fortnite oyunu hakkında Bugünlerde Fortnite event ne zaman? Sorusu oyun severler arasında merak konusu oldu. Peki, Fortnite event ne zaman? Fortnite yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, son gelişmeler…

Kayıtlı 300 milyondan fazla oyuncusuyla dünyada en çok oynanan oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan Fortnite her sene olduğu gibi bu seneki yeni sezonu merakla bekleniyor. Her yıl yenilenen sezon güncellemeleriyle sil baştan rekabeti başlatan oyun hakkında bugünlerde Fortnite Event Ne zaman sorusu sıkça araştırılmaya başlandı. Özellikle son dönemde GTA 5, Civilization 6 ve Arc : Survival Evolved gibi yapımları ücretsiz olarak oyun severlere sunmasıyla ön plana çıkan Epic Games tarafından tasarlanan oyunun yeni sezonu hakkında resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. Peki, Fortnite Event Ne Zaman? Epic Games tarafından yapılan duyuruda Fortnite yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, tüm bilgiler…

FORTNİTE EVENT NE ZAMAN? FORTNİTE YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Fortnite event ne zaman sorularıyla birçok oyun severin merak ettiği konu olan Fortnite yeni sezon başlangıcı, Epic Games resmi sitesinden yapılan açıklamayla sezonun ertelendiği duyurulmuştu.

Epic Games tarafından yapılan açıklamada Fortnite Event, 15 Haziran Pazartesi günü başlayacağını duyurdu. Her sene rekabeti arttırmak adına yenilenen sezon içi mücadelelerin yaşanacağı 3. Sezon başlangıcı ise 17 Haziran Çarşamba günü olarak açıklandı.

Fortnite Event tarihinin başlangıcının ertelenme sebebi olarak ABD’de yaşanan ırkçı şiddet ve bunu protesto eden sokak olaylarının yaşanması gösterildi. Yaşadıkları bu zor süreçte çalışanların da kendi hayatlarına odaklanmalarını istemelerinden ötürü art arda erteleme kararı aldıklarını ve tüm oyun severlerden anlayış ve sabır göstermeleri gerektiği vurgulandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.