fintechdünyası: Fintech ekosisteminin nabzını yakalayın

Fintech sektörü, dünyada olduğu gibi Türkiye’de son yılların yükselen yıldızı olarak dikkat çekiyor. Finansal teknolojiler alanında dünyanın hiç de gerisinde kalmayan Türkiye fintech ekosisteminde, her ay, her hafta yeni şirketler fintech dünyasına dahil oluyor.

Her geçen değerini artıran start-up’lar, yurt içinden ve yurt dışından yatırımlar alırken pazar payı, müşteri sayısı ve işlem hacimlerinde de gözle görülür artışlar yaşanıyor. Devasa hareketlerin yaşandığı fintech dünyasında, şirketlerin sektörün nabzını tutmak için yeni bir portal kuruluyor; Fintech Dünyası…

Fintechdunyasi.com, finansal teknolojiler alanında faaliyet gösteren ödeme ve elektronik para kuruluşları, açık bankacılık platformları, kripto para birimleri ve djital bankacılık-finans alanında yaşanan tüm gelişmelerin nabzını tutuyor. Türkiye’den ve dünyada fintech haberleri, özel roportajlar, şirket haberleri ile gündemi yakalayan fintechdunyasi.com, fintech ekosisteminin tüm paydaşlarını tek bir platformada toplamayı hedefliyor.

Güncel fintech haberleri, fintech şirketlerindeki gelişmeler ve finansal teknolojiler alanındaki tüm gelişmeleri anlık olarak yakalayan fintechdunyasi.com, alanında uzman editör kadrosu ve yazarlarıyla ön plana çıkıyor. Fintechdunyasi.com, fintech dünyasından güncel haberleri anında takip etmek isteyenler için fintechdunyasi.com tek adres olarak karşımıza çıkıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.