Felixo güvenilir mi?

Felixo güvenilir mi sorusuyla, birçok vatandaş kripto para konusunda ve yerli kripto pazarında yer edinmeyi amaçlayan Felixo firması hakkında, arama motorları üzerinden bilgi edinmek üzere araştırmalarını gerçekleştirmeye başladı. Felixo güvenilir mi sorusu ile bu mecranın ve bu tarz yatırım araçlarını tercih etmeden birçok kişi, dolandırıcılık durumu olup olmadığını bilmek istiyor. Peki, Felixo güvenilir mi? Felixo nedir? İşte, o konu hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler…

Yerli kripto pazarında yeni bir oluşum içerisinde olan ve yakın zamanlarda kullanıcılar tarafından keşfedilmeye başlayan Felixo firması bugünlerde güvenilirliği konusunda gündeme geliyor. Birçok kişinin özellikle sosyal medyada karşılarına çıkan bu platform hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar Felixo güvenilir mi sorusunun cevabını merak ediyor. Üyelik esnasında talep edilen bilgiler konusunda yeni bir oluşum olduğundan akıllarda soru işareti oluşturan Felixo güvenilir mi? Peki, Felixo nedir? Felixo kullananlar ne yorumlar yapıyor? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler…

FELİXO GÜVENİLİR Mİ?
Felixo hakkında internet üzerinde pek çok yorum bulunuyor. 2018 ve 2019 yılları arasından geliştirilen oluşum için yapılan kullanıcı yorumları, Felixo güvenilir mi değil mi sorusuna yanıt niteliği taşıyabiliyor. İşte, kripto para alım satım ekranı olan Bitexen hakkında güvenilir olup olmadığı kanısına varacağınız bazı yorumlar;

“Felixo’ya katıldım 5.300 tokenim var, yeni bir airdrop daha başladı sitede, yanılmıyorsam CLOAK adında bir token dağıtacak, bu borsa tutacağa benziyor”

“Kazandığınız felixo coinlerinizi kiraya verin bölümü var günlük kar payı veriyorlar ben öyle yaptım borsa açılana kadar günlük kar payı baya iyi”

“kripto dünyası ile uğraşanlar için ciddi derecede araştırdığım ve olumlu gördüğüm crypto trade sitesidir. üye olup sosyal medyalarını takip ettiğinizde 25 dolar hesabınıza para yükleniyor. diğer görevleri yerine getirdiğinizde daha fazla felixo coin kazanıyorsunuz”

“nasıl bir dolandırıcılık olacak çok merak etmekteyim yani binance’taki coinlerimi buraya aktardım flx coin de airdrop’tan geldi, binance yerine burada işlem yapıyorum flx coin olmasa bile yani airdrop olmasa bile nedir bu hırs ve kin?”

“ciddiyetsiz borsa tipik yerli borsa çok da beklentiye girmeyin”

“geçen yıl kayıt olduğum, aktif kullandığım borsa felixo. destek ekibine istediğim zaman ulaşabilmem ve en önemlisi akbank, ziraat, vakıf bank, papara ile para yatırma- çekme işlemlerimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilme seçenekleri sahip olmaları diğer borsalardan ayırt edici yönü.”

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.