Facebook Watch izleme geçmişi silme

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Facebook son zamanlarda izlenme geçmişinin nasıl silineceği ile gündemde. Birçok kişi internette Facebook Watch’ın izleme geçmişini nasıl sileceğini araştırıyor. İşte Facebook Watch izleme geçmişi silmek için yapmanız gerekenler.

Facebook eski popülerliğini gençler arasında kaybetmiş olsa da yine de birçok kullanıcısı bulunuyor. Özellikle Brezilya gibi nüfusu hem kalabalık olan ülkelerde çok fazla tercih ediliyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Facebook kendine getirdiği özellikler ile gelişmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Facebook’da izlediğiniz videolar kayıt alınıyor. Facebook Watch üzerinden hangi videoyu önceden izlediğinizi görebiliyorsunuz.

Son zamanlarda birçok insan bu izleme geçmişini nasıl sileceğini merak ediyor. Bunu silmek için Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra hesaba girdikten sonra üç çizgi olan işarete tıklayın. Burada karşınıza gelen ekranı en aşağıya indirin ve “Ayarlar ve Gizlilik” bölümüne giriş yapın. Daha sonra açılan pencerede “Ayarlar” seçeneğine tıklayın. Buna tıkladıktan sonra “Facebook bilgilerim” isimli bölüme girin.

Bu bölümde yer alan “Hareketler Dökümü” seçeneğini seçin. Daha sonra buradan filtreleme işlemi yapın ve “izlediğin videolar” seçeneğine basın. Daha sonra karşınıza gelen ekranda bu zamana kadar izlediğiniz videolar yer alacaktır. Bunların hepsini silmek için bir yol bulunmuyor. Ancak tek tek yanlarındaki üç noktaya tıklarsanız hepsini silebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.