Exxen’e nasıl üye olunur?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Exxen’e nasıl üye olunacağı oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette Exxen’e üye olmanın yollarını arıyor. Peki Exxen’e nasıl üye olunur?

Netflix’in yaptığı başarıdan sonra birçok firma bu sektöre adım attı. Özellikle korona döneminde insanların ilk başvurduğu noktalardan biri olan Netflix’in birçok rakibi bulunuyor. Bu rakiplerin arasında Amazon, Disney gibi büyük firmalar var. Bunun haricinde bizim ülkemizde Netflix benzeri yerli platformlarda bulunuyor. Bu platformların arasında son zamanlarda katılan Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen oldukça çok dikkat çekiyor.

Özellikle futbol maçlarının yayın haklarını alması ve Leyla ile Mecnun dizisinin tekrar çekilmesinden dolayı çok fazla abone kazanan platforma birçok insan internette nasıl üye olacağını araştırıyor. Exxen’e üye olmak için https://www.exxen.com/tr/sign-up adresine girmeniz lazım. Daha sonra bu adreste sizden “Ad-Soyad” bilgileriniz ve “E-posta” bilgileriniz istenecek. Bu bilgileri yazdıktan sonra şifre bölümüne geçeceksiniz.

Bu bölümde de şifrenizi belirlemeniz ve telefon numaranızı yazmanız gerekiyor. Daha sonra “Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını” okumanız ve onaylamanız lazım. Bu işlemleri tamamladıktan sonra “Devam Et” tuşuna basarak paket seçme bölümüne geçin. Burada size en uygun olan paketi seçin. Daha sonra ödeme adımına geçeceksiniz.

Burada da kart bilgilerinizi yazmanız gerekiyor. Bu işlemi de tamamladıktan sonra Exxen’e üye olmuş olacaksınız. Exxen’in ücretlerine gelecek olursak reklamlı üyelik 9,90 TL’den satışa sunuluyor. Reklamsız olan ise 19,90 TL olarak belirlenmiş durumda. Ancak spor paketini almak istiyorsanız paketinize ek olarak 24,90 TL ödemeniz gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.