Exxen televizyondan izlenir mi?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından merak edilen Acun Ilıcalı’nın Netflix benzeri bir platformu olan Exxen şimdi ise televizyondan izlenip izlenemeyeceği ile gündemde. Birçok kişi Exxen’deki içerikleri televizyondan izleyip izleyemeyeceğini merak ediyor. Peki Exxen televizyondan izlenir mi?

Netflix bildiğiniz üzere bütün Dünya’da büyük bir başarı yakaladı. Bu başarıdan sonra birçok şirket Netflix benzeri platformlarını duyurdu. Özellikle Disney, Amazon gibi büyük şirketlerde bu sektöre giriş yaptı. Ülkemizde de yaptığı programlar ile oldukça fazla sevilen Acun Ilıcalı’da kendi platformunu kurdu.

Platform başlarda sadece Konuşanlar programı ile kullanıcı çekse de şimdi hem Leyla ile Mecnun hem de Avrupa ligi maçları ile oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Hal böyle olunca insanlar Exxen’in televizyondan izlenip izlenemediğini merak etmeye başladı. Exxen TV neredeyse her televizyonda bulunuyor. Bu yüzden televizyonunuzun market uygulamasına girerek Exxen TV’yi indirebilir ve rahatça içerikleri televizyondan izleyebilirsiniz.

Ancak televizyonunuzda bu uygulama yoksa yine de Exxen’i televizyondan izlemeniz için yöntemler bulunuyor. Bu yöntemlerden en kolay olanı dizüstü bir bilgisayarınız varsa Exxen’i buradan açın. Daha sonra bir HDMI kablosu ile bilgisayarınızı televizyona bağlayın. Buraya görüntüyü yansıtarak yine televizyondan Exxen’i izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.