Epic Games’ten Stranger Things sürprizi: Bedava oldu

Dünyanın önde gelen dijital oyun platformlarından biri olan Epic Games, Steam ile olan rekabette öne geçmek adına elindeki tüm kozları oynuyor. Son olarak GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını ücretsiz dağıtan Epic Games’ten bu kez Stranger Things sürprizi geldi.

Epic Games, iki oyunu daha ücretsiz dağıtıyor. Epic Games’e üye olan herkes, bugünden itibaren 2 Temmuz tarihine kadar Stranger Things 3: The Game ile birlikte AER Memories Old oyunlarını bedava indirebilecek. Hatırlanacağı üzere Stanger Things 3: The Game, popüler dizinin üçüncü sezonuyla birlikte yayınlanmış ve oyunculardan ilgi görmüştü. The Stranger Things 4. sezon öncesi Epic Games’in bu sürprizine ise oyuncuların kayıtsız kalmayacağı ortada.

Ücretsiz olan bir diğer oyun ise AER Memories of Old. İsmi pek bilinmese de, oyunu bilenlerin sevdiği bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Başarılı atmosferi ve oyun mekaniğiyle oyuncuları kendine bağlayan oyun da bugünden itibaren ücretsiz oldu.

Haberin başında da belirttiğimiz üzere bugün bedava olan bu iki oyunu 2 Temmuz tarihine kadar ücretsiz indirebileceksiniz.

Bu tarihten sonra ise oyunlar yeniden Epic Games üzerinden ücretli dağıtılacak. Ancak şirketin bu oyunların ardından başka sürpriz oyunları bedava dağıtacağını söyleyebiliriz.

Bakalım sırada hangi oyunlar var?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.