Epic Games 182 TL’lik oyun ve DLC’yi ücretsiz yaptı!

Son zamanlarda verdiği ücretsiz oyunlar ile tekrardan bütün ilgiyi üstüne toplayan Epic Games bu hafta ise  32 TL’ye satılan oyunu ve 150 TL’lik DLC’yi ücretsiz yaptı. İşte Epic Games’in ücretsiz verdiği oyun ve DLC!

Bildiğiniz üzere Epic Games kullanıcı sayısını arttırmak için kullanıcılarına her hafta ücretsiz olarak oyun veriyor. Bu oyunlar sayesinde birçok kişi Epic Games’e üye olmuş durumda. Çünkü bu zamana kadar verilen oyunların arasında GTA 5 bile bulunduğunu düşünürsek bu hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

Oyunun yanı sıra Epic Games çeşitli oyunlarda DLC paketlerini de ücretsiz olarak veriyor. Bu haftada bir oyun ve DLC paketini ücretsiz olarak veriyor. Geçtiğimiz hafta sevilen simülasyon oyunlarından PC Building Simulator’u ücretsiz olarak vermişti. Bu hafta ise Steam fiyatı 32 TL olan Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse isimli oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Macera kategorisinde yer alan oyun 2005 yılında çıkış yapmış. DLC olarak ise Paladins isimli oyunun Epic Pack isimli 150 TL’lik içerik genişletme paketini ücretsiz olarak veriyor. Paladins ise ücretsiz olarak Epic Games’te oynanabiliyor. İçerik paketini alıp daha sonra oyunu arkadaşlarınız ile birlikte indirip uzun saatler eğlenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.