Dünyanın en çılgın drone’ları

Dünyanın en çılgın drone'ları

Bir drone düşünün, telefondan önce komut veriyorsunuz, ardından drone'un gideceği noktaları rakamlarla işaretleyerek drone'un o bölgede hangi noktaları gezeceğine hükmediyorsunuz. Örneğin daire çizdiğinizde, drone otomatik olarak çizdiğiniz o dairenin etrafında dönüyor. Bir başka drone'da ise işler biraz daha karışıyor. Yine telefonumuzu elimize alıyoruz ve komut vererek drone'u istediğimiz bölgeye uçurabiliyoruz. Durun, daha bitmedi! Drone'u hapsedebiliyorsunuz. Örneğin bir dizi çizgi çekip drone'un o çizginin dışına çıkmasını engelleyebiliyorsunu

Posted by Dijikolog TV on 11 Ağustos 2015 Salı

11 Ağustos 2015 Salı

Bir drone düşünün, telefondan önce komut veriyorsunuz, ardından drone’un gideceği noktaları rakamlarla işaretleyerek drone’un o bölgede hangi noktaları gezeceğine hükmediyorsunuz.

 Örneğin daire çizdiğinizde, drone otomatik olarak çizdiğiniz o dairenin etrafında dönüyor. Bir başka drone’da ise işler biraz daha karışıyor. Yine telefonumuzu elimize alıyoruz ve komut vererek drone’u istediğimiz bölgeye uçurabiliyoruz. Durun, daha bitmedi! Drone’u hapsedebiliyorsunuz. Örneğin bir dizi çizgi çekip drone’un o çizginin dışına çıkmasını engelleyebiliyorsunuz.
Etiketler: drone drone kamera drone tank drone uçak helikopter
iletişim