Diablo 4 gümbür gümbür geliyor: Yeni oyun nasıl olacak?

Blizzard’ın uzun yıllardır devam ettirdiği Diablo oyun serisine ilerleyen dönemlerde yeni bir halka daha eklenecek. Diablo 4 üzerinde son çalışmalarını yapan Blizzard ekibi, önemli geliştirici notlarını da dünyayla paylaştı. Yeni karakter modellemeleri ve oyunun atmosferine dair bu detaylar Diablo 4’ü bekleyenler için bir rehber olacak.

Diablo IV ya da Diablo 4 için geri sayım sürüyor. Diablo 3 ile birlikte grafikleri ve oyunun atmosferini bir üst seviyeye çıkarmayı başaran Blizzard’ın bu oyunu halen pek çok kişi tarafından oynanıyor ve ana hikaye bitse dahi oyunun sunduğu büyük dünya sayesinde oyunda etkileşim hiç azalmıyor.

Diğer yandan Diablo 4 için de süreç devam ediyor. Blizzcon’da duyurulan oyunda sona gelinirken, oyunla ilgili paylaşılan geliştirici notları ise Diablo 4’e dair merak edilen soruların birer yanıtı oluyor adeta.

Dikkat çeken geliştirmelerden bazıları ise şöyle:

Sanctuary’nin beş yeni bölgesinden birine yönelik yeni bir inceleme: Kuru Bozkır

Açık dünya Diablo IV’te önemli bir rol oynayacak ve buna kamplar da dahil. Ekibimiz, düşmanlar tarafından ele geçirilen bu önemli noktaların oyuncularca nasıl fethedileceğine dair bilgileri paylaşıyor. Kamplar, temizlenmelerinin ardından dost karakterler ve hızlı seyahat noktaları içeren mevkilere dönüşüyor.

Kuru Bozkır deneyiminin bir parçası olan oyun içi sinematiklere dair yeni bilgiler.
Ekibin açık dünyadaki çok oyunculu deneyime yönelik felsefesi ve Diablo IV’ün dünyası olan Sanctuary’nin tehlikeli hissiyatının nasıl korunacağı hakkında detaylar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.