Diablo 2: Resurrected çıktı!

Diablo serisinin en efsane oyunlarından biri olan Diablo 2’nin 21 yıl sonra yenilenmiş hali çıktı. Birçok kişi tarafından beklenilen oyun yoğun ilgi gördü. İşte Diablo 2: Resurrected’ın detayları!

Oyun dünyasında bazı kategoriler yaratan çeşitli oyunlar bulunuyor. Bunların yanında o kategorilerin bir üst noktaya taşınmasına öncülük eden oyunlar da mevcut. Genelde bu oyunlar, oyun dünyasında bir kült haline dönüşüyor. O kategoriyi oluşturan oyunlardan çok, daha ileriye taşıyan oyunlar insanlar tarafından oldukça çok seviliyor. Bu oyunlardan birisi de Diablo serisi.

Strateji oyunlarını bir üst kademeye taşıyan seri resmen bir zamanların efsanesi olarak karşımıza çıkıyor. Serinin ikinci oyununun yenilenmiş hali 18.00’da erişime açıldı. Günümüz teknolojileri ile tamamen yeniden yapılmış olan oyunun ismi ise Diablo 2: Resurrected olarak belirlenmiş. Ayrıca oyunda yeni içeriklerde bulunuyor.

Bu içeriklerin yanında görüntü olarak ise 4K’ya kadar destekliyor. Oyunda bulunan bu içerikler çok fazla değil. Çünkü oyunun tekrar yapılış amacı bu değil. Oyun sadece insanlara grafik, ses kalitesi ve oynanış açısından yenilik sunmayı amaçlıyor. Fiyata gelecek olursak şu an 39 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Xbox One, Series ve PS4 ile PS5’te ise 279 TL’den satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.