Dell hasta çocukların hayallerini gerçekleştirecek

Anneler Günü’nde Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye), lükse sektörün ilk dijital platformu olan OGGUSTO öncülüğünde dünyanın öncü kişisel bilgisayar üreticilerinden Dell markası ile anlamlı bir kampanyaya imza atıyor. OGGUSTO’nun daveti ile İsmet Saz, Sedef Orman, Murat Kolbaşı, Deniz Ülke Arıboğan, Sinem Güven gibi ünlü isimler anneleri için video çekecekler. Çekilen videolar için de Dell Bir Dilek Tut Derneği’ne zorlu hastalıklarla mücadele eden çocuklar için bağışta bulunacak.

Hayati tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocuklara yönelik uluslararası bir oluşum olan Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) Anneler Günü’nde üç anlamlı kampanyaya birden imza atıyor. Bu kampanyalar sayesinde hem annelerinizi hem de kanser gibi zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukları sevindirmek mümkün olacak.

OGGUSTO ve Dell’den anlamlı destek

OGGUSTO’nun daveti ile İsmet Saz, Sedef Orman, Murat Kolbaşı, Deniz Ülke Arıboğan, Sinem Güven gibi ünlü isimler anneleri için bir dakika civarında bir video paylaşacak. Tüm bu videolar OGGUSTO.com’da yayınlanacak. Dell de video paylaşan ünlü isimler için Bir Dilek Tut Derneği’ne (Make-A-Wish® Türkiye) bağış yapacak. Toplam bağış ile de zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri gerçekleştirilecek.

Annelere alınan seçili ürünlerin tüm gelirleri hasta çocuklar için bağışlanacak

Anneler günü kapsamında Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) kadın giyim markası Joinus ile anlamlı bir kampanyayı hayata geçirdiler. Bu kampanya kapsamında mağazanın “Make A Wish” kategorisindeki ürünler yüzde 50 indirimle satılacak. İndirim, ödeme esnasında oluşacak. (Kampanyalı fiyatlar 50-75 TL fiyat aralığında, kargo ücrete dahil) Bu yüzde 50 indirimli yıldızlı ürünlerden yapılacak alışverişte tüm ödeme Joinus markası tarafından Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlanacak. Üstelik de annelerin hediyeleri kargo ücreti alınmadan evlerine teslim edilecek. Kampanya boyunca geliri bağışlanacak ürünlere https://www.joinus.com.tr/make-a-wish?ps=3   linkinden ulaşılabilecek.

Anneler Günü Sertifikası ile annelere bir çocuğun mutluluğunu hediye etme fırsatı

Ayrıca “Anneler için en özel hediye çocukların mutluluğudur” mottosundan yola çıkarak Bir Dilek Tut Derneği Anneler Günü sertifikasını da hayata geçirdi. Anneler Günü sertifikası ile annelere riskli hastalıklarla mücadele eden bir çocuğun mutluluğunu hediye etmek mümkün olacak. Anneler Günü Sertifikası https://fonzip.com/birdilektut/sertifika linkinden hediye edilebilecek.

Araştırmalara göre, dileği yerine gelen çocukların yüzde 42’si arkadaşlarıyla daha sağlıklı ilişkiler kuruyor yüzde 72’sinin enerji seviyesi ve canlılığı artıyor, yüzde 64’sinin hayata tutunma arzusu artıyor ve yüzde 39’unun tedavi sebebiyle yaşadıkları fiziksel sıkıntılar azalıyor. Bu yüzden tedavi altındaki tüm çocukların dileklerinin yerine gelmesi çok kritik bir öneme sahip.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.