Citrix Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş oldu

Serdar Yokuş, liderlik ve satış yönetimi deneyimini Citrix’e taşıyor. Tüm müşteriler uzaktan çalışmanın yeni normallerini benimsemeye devam ederken, Yokuş: yeni görevinde, dijital çalışma alanlarının farkındalığına ve büyütülmesine odaklanacak.

Yokuş, doğrudan Doğu Avrupa, Türkiye ve İsrail Citrix Bölge Müdürü Vicky Rentzepi’ye bağlı olarak çalışacak. İstanbul’da yaşayan Yokuş; Citrix Türkiye’nin tüm organizasyonunu, tüm ülke çapında Citrix faaliyetinin büyüyüp gelişmesini, gelir artışını, yeni iş fırsatları yaratılmasını ve şirketin değer üreten iş ortağı ekosistemini yönetmekten sorumlu olacak.

Citrix Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş şu şekilde konuştu: “Dijital Çalışma Alanları, iş sürekliliğinin sağlanması için artık zorunlu hale geldi. Citrix; bu kritik dönüşümün merkezinde yer alıyor. Yaşanan bu değişimler ve yeni eğilimler, benim için Citrix’e katılmanın tam  zamanı olduğunu gösterir nitelikteydi. Küresel bilgi teknolojileri sektöründe kilit rol oynayan Citrix gibi bir firmada Türkiye Ülke Müdürü olacağım için çok heyecanlıyım. İş ve çözüm ortaklarımızla birlikte; müşterilerimizin, yeni teknolojilerden faydalanmasına ve ana işlerine değer katacak çözümler sağlamaya odaklanacağım. Citrix organizasyonunun ve ekosisteminin Türkiye’de sağlıklı ve hızlı büyümesi için elimden geleni yapacağım.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.