Canon bu kez beyazını tüketiciyle buluşturdu

DSLR fotoğrafçılığın dünyasını keşfetmek isteyen yeni kullanıcılar için ideal seçenekler olan yeni EOS serisi modelleri, beceri düzeyleri ne olursa olsun, herkesin özel anları kolayca yakalamasını ve yeniden yaşamasını sağlıyor.

Sadece 116,8 x 90,7 x 69,4mm boyutlarına sahip olan EOS 100D yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz kadar hafif ve 18 MP APS-C Hibrit CMOS AF II sensörü ve çeşitli basit kontrolleri ve otomatik çekim modları, göz alıcı fotoğraflar ve Full HD videolar çekmenizi oldukça basitleştiriyor. Son derece hafif ve kompakt gövdesi klasik DSLR çekim deneyimi sunarken, geniş 7,7cm (3,0”) ClearView II dokunmatik ekranıyla ayarları yapmak ve görüntüleri çekimden sonra incelemek kolaylaşıyor.

Engin manzaralardan yakın plan portre çekimlerine kadar gündelik konu çekimlerinde geniş bir esneklik sunan beyaz EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM lensi, yeni EOS 100D için mükemmel bir partner. Optik Görüntü Sabitleyici, görüntülerin etkileyici ayrıntılar ve netlikle çekilmesini garantilerken, neredeyse sessiz çalışan STM teknolojisi de video çekiminde odaklama yaparken parazitlenmeyi minimum seviyede tutuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.