Candy Crush hileleri ve özel tüyolar

Kolay Can kazanma Hilesi

Bunu herkes kolayca yapabilir. Eğer oyunu Android cihazınızdan oynuyorsanız ve can kalmadığında yeni can almak için beklemek istemiyorsanız, oyunu önce kapayın, sonra telefonun veya tabletin internet bağlantısını kesip Android cihazın saatini can kazanma bekleme süresinden öteye ayarlayınız. Örneğin yeni can için diyelim ki 20:00 dakika verdi. Saati 25 dakika ileri ayarlayın. Oyunla oynamayı bitirince saati tekrar normale ayarlayabilirsiniz.

“Candy Crush Extra Life v1.4.11″ Uygulaması İle Ekstra Can ve Seviye Atlama

Bu uygulama adından da anlaşılacağı üzere size ekstra can vermektedir. Bunun yanısıra takıldığınız seviye varsa isterseniz onu da birileri seviyeye atlatmaktadır.Bu hile uygulaması Candy Crush Saga oyununun kayıt dosyalarına müdahale edip bu hileleri sağlıyor. Bunun için malesef ki telefonunun veya tabletin root edilmiş olması gereklidir. Bu hile uygulaması CCs v1.33.0 sürümünü desteklemektedir.

Öncelikle root erişimi isteyecektir. İzin ver ile devam ediyoruz. Sonrasında  ekran açılmaktadır. Burada “Extra lives” tıklarsanız standart 5 can sayısını 15,25,35 gibi katlarda artırabilmektedir.  “Skip level” ise mevcut kaldığınız seviyeyi bir ilerletir. Daha altta göreceğiniz “Boost Me” seçeneği ile de oyunda lazım olacak normalde paralı olan hızlandırıcıların kilidini açarsınız.

“Candy Crush Saga v1.34.1 Modlu” Uygulaması İle Daha Kolay Seviye İlerleyin

Candy Crush Saga oyununun modifiye edilmiş halini kurarak limitsiz şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Root yapılmış olmasına ihtiyaç yoktur.Bu uygulama ile aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

– 80 Hareket (İlk 5 Bölümde 50 hareket)
– 160 Ekstra Zaman
– 99 Bomba Gecikmesi
– 4 Renk Candy

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.