Borderlands 3 Dünya Çapında Piyasaya Çıktı

2K ve Gearbox, ödüllü ve nişancı-yağmacı oyun tarzının tanımı haline gelen serinin en yeni oyunu Borderlands 3’ün PlayStation ®4 için çıktığını gururla duyuruyor.

 

Borderlands 3, yaklaşık beş yıllık bir süreçte türünün en iyi nişancı sistemi, çok daha derin özelleştirme seçenekleri, espri anlayışı, unutulmaz karakterleri ve yenilikçi co-op çoklu oyuncu özelliğiyle birlikte Borderlands serisinin sınırlarını yeniden belirlemek için geliştirildi. Oyunun resmi sinematik çıkış videosu;

Borderlands 3’ün Yaratıcı Yönetmeni Paul Sage, hayranları için bugün kaleme aldığı açık mektupta; “Bir fikrin doğuşunu ve gerçeğe dönmesi için o fikirle yaşayarak katkı sağlayan insanları görmek çok özel bir duygu. Borderlands 2’nin iyi bir halefi olması için ekibin bir araya gelerek titizlikle çalıştığını ne kadar vurgulasam az olur. Umarım karşısına oturup, biraz gülerek, yeni Borderlands deneyiminizle iyi vakit geçirebilirsiniz.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Birinci şahıs kamerasından neşelendiren aksiyonu, zengin loot sistemi ve rol yapma öğeleriyle birlikte Borderlands serisi bugüne kadar dünya çapında 48 milyondan daha fazla satmayı başardı (sayı artmaya devam ediyor). Serinin bugüne kadarki en popüler oyunu ise, 2012’de çıkmasının üzerinden 6 yılı aşkın bir süre olmasına rağmen halen aylık bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaşan Borderlands 2.

 

Borderlands 3, serinin 48 milyon satan süreçte edindiği bilgiyle birlikte önemli özelliklerini genişletiyor ve geliştiriyor. Ayrıca başarılı olan formülüne yenilikçi konseptler ekleyerek oyuncuların karşısına çıkıyor. Önemli özellikler ve konseptlerin bir kısmı şu şekilde:

 

  • Kargaşa Dolu Heyecanlı Macera: Bağnaz Calypso Twins, haydut klanları ile birlik olarak galaksinin üst düzey gücünü elde etmeye yaklaşmaktadır. Heyecan arayan Sığınak Avcısı olarak bir tek sen, gerekli silahları ve ekibini toplayarak buna son verebilirsin. Ödüllü gizemleri ve unutulmaz karakterleri ile Borderlands evreninin derinliklerini keşfedin.
  • Senin Sığınak Avcın, Senin Oyun Tarzın: Her biri kendine has özelliği ve oynanış tarzı, derin yetenek ağacı ve tonlarca özelleştirme seçeneği bulunan dört olağanüstü Sığınak Avcısı’dan birini seçin.

Şarjörü Doldurun ve Yağmalayın: Farklı silah üreticileri, devrim niteliğindeki içerik oluşturma sistemi ve özel efsanevi silahlarla neredeyse sınırsız olasılıktaki gelişmiş cephaneliği keşfedin. Kalkan delici mermilere sahip pompalı tüfek mi? Çoklu ağır hasar veren tüfek türü mü? Bacakları çıka

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.