Bilgisayar veya Telefona Instagram hikayelerini nasıl indirebilirim?

Instagram ,”Hikayeler” özelliğini uzun süre önce yayınlasa da, onları indirmek için herhangi bir seçenek eklemediler. Ancak, daha sonra bunları izleyebilmeniz için Windows masaüstünüze veya cep telefonuna Instagram öykülerini indirmek ve kaydetmek istiyorsanız, bunu yapmanıza izin veren üç farklı araç vardır. 24 saat açıklandıktan sonra öyküler silinirse, birileri değerli bilgileri paylaştığında ve görmek istiyorsanız bir sorunla karşılaşırsınız.

Instagram Hikayeleri İndirin

 1] Storiesig

Bu işini oldukça iyi yapan harika ve kullanımı kolay bir araçtır. Tüm canlı hikayeleri standart video formatında (.mp4) kaydetmek mümkündür. Herhangi bir tarayıcı uzantısı yüklemenize gerek yoktur. Sadece hikayeleri bulmak ve indirmek için Instagram kullanıcı adına ihtiyacınız var. Başlamak için resmi web sitesine gidin ve kullanıcı adını girin. Ardından, hesabı canlı hikayelerin sayısıyla birlikte alacaksınız.

Profil resmine tıkladıktan sonra tüm hikayeleri görebilir ve sonra indirebilirsiniz.

2] Weinstag

Bu, doğrulanmış özellikler ve iş akışı gibi neredeyse ilk araç gibidir. Tüm canlı hikayeleri öğrenmek için kullanıcı adınızın olması gerekir. Resmi web sitesinde kullanıcı adını girmeli ve Instagram Hikayeleri İndir düğmesini tıkla.

Ardından, ekranınızdaki tüm hikayeleri öğrenebileceksiniz. Bir hikayeyi indirmek istediğiniz zaman, sadece İndir düğmesine tıklayın.

3] Zasasa

Zasasa diğer iki araçtan biraz farklı. Kullanıcı adını girmek yerine, şu anda canlı hikayeleri öğrenmek için tüm profil URL’sine ihtiyacınız var. Ancak, herhangi bir profili açabileceğiniz ve tarayıcınızın URL çubuğunda tüm URL’yi bulabileceğiniz için bunun için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. Yani, profil URL’sini alın ve resmi web sitesine gidin . URL’yi girin ve Yükle düğmesine tıklayın. Bundan sonra, ekranınızdaki tüm hikayeleri bulabilirsiniz.

Bu aracı kullanmanın avantajı, videoyu ihtiyaçlarınıza göre farklı çözünürlüklerde indirebilirsiniz. Her zamanki gibi, tüm videolar .mp4 formatında indirilecek.

Umarım bu araçları faydalı bulacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.