ASUS ürünlerini Bilkom dağıtacak!

30 yıldır, ülkemizin gelişen teknolojiye, teknoloji ürünlerine olan merak ve ilgisine dijital yaşam koçluğu misyonuyla katkı sağlayan; dünyanın en değerli markalarını tüketici ile buluşturan Bilkom, yine alanında lider bir markanın perakende/mağazacılık kanalındaki yetkili dağıtımcısı oldu.

Bilkom, ASUS ile imzaladığı anlaşma kapsamında yeni Zenfone telefon ailesini dağıtacak.

“Dijital Yaşamın Bilkom Güvenceli Yeni Ürünü Zenfone”

Notebook & Ultrabook, Tablet & Mobil, Masaüstü ve AIO Bilgisayar, Ekran & Projektörler, ROG, Anakart ve Ekran Kartı, Ses ve Multimedya ürünleri, Ağ ürünleri ile Aksesuarlar ürün gruplarında dünyanın en değerli markalarından biri olan; sektörünün liderlerinden ASUS, tüketici pazarında ses getirecek yeni Zenfone serisini “Bilkom Güvencesi” ile Türkiye pazarına sunacak.

Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, Bilkom’un, işbirliği yaptığı markaları için, uzun yıllardır sürdürdüğü pazar geliştirme faaliyetleri ve misyonu olan dijital yaşam koçluğu sayesinde Türkiye’de olgunlaştırdığı teknoloji pazarı portföyüne ASUS’u da dahil etmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Bilkom olarak, işbirliğine girdikleri markalara tüketicilerin dikkatini çekmeyi, gereken önemin verilmesine katkı sağlamayı temel gaye edindiklerini aktaran Cömert Varlık, “Bugüne kadar çalıştığımız markaların değerlerini koruyan ve katkı sağlayan çalışmalarımız nedeniyle bizimle işbirliği yapmak için oldukça fazla talep geliyordu. Biz her zaman, öncelikli olarak Türkiye’deki pazarın ve tüketicinin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılayan, alanının en değerli markaları ile işbirliklerine girmeyi tercih ettik. Odaklandığımız katma değerli dağıtım stratejimiz, iş anlayışlarımız ve ilkelerimiz konusunda örtüştüğümüz Asus ile de işbirliğini imzaladık ve Zenfone gibi son derece şık ve güzel bir seriyi perakende sektörü üzerinden çok yakında piyasaya sunacağız” dedi.

Tüketiciler için “Bilkom Güvencesi” önemli bir tercih unsuru!

Türkiye’deki tüketicilerin dünyanın en son teknolojisi ile tanışması ve en verimli şekilde kullanılması gerekliliğine inandıklarını, bu doğrultuda da “Dijital Yaşam Koçu” mottosuyla bu alanda birçok çalışma yaptıklarını söyleyen Cömert Varlık, dijital yaşam keyfinin herkesçe yaşanmasına büyük önem verdiklerini vurguladı. Varlık, Dijital Yaşam Koçluğu motto’larının ülke genelinde kabul gördüğüne; tüketiciler için “Bilkom Güvencesi”nin önemli bir tercih unsuru olduğuna dikkat çekti.

Uygulamalarıyla klasik bir distribütör anlayışından öteye geçen Bilkom’un gerek saha destek personelleri, gerek iş ortaklarıyla yürüttükleri başarılı, uyumlu çalışmaları sürdüreceğini belirten Cömert Varlık; son tüketiciye dokunan çalışmalarıyla da işbirliğinde oldukları markalara değer katmaya devam edeceklerini söyledi. Varlık, “Asus ile de Bilkom’un dağıttığı markalardaki ‘temsil gücünün‘ ve odaklanmanın altını çizmeyi özellikle istiyoruz. Çünkü biz yüzlerce markayı getirmek ve temsil etmek yerine, markayı layıkıyla temsil etmeyi, satıştan servise, müşteri memnuniyetine kadar detaylı bir operasyonu yönetmeyi hep doğru bulduk ve bulacağız” dedi. Cömert Varlık, Bilkom’un, “seçici ancak yeni işbirliklerine açık” olduğuna vurgu yaptı.

1989 yılında kurulan, kaliteyi, teknolojiyi ve sağlamlığı ön plana çıkaran ürünleriyle dikkat çeken  Tayvan merkezli ASUS’un Sorumlu Ülke Müdürü Bora Aras ise Bilkom ile yapılan anlaşma kapsamında şunları söyledi:

“Bilkom, Türkiye pazarında, taşıdığı markalara pazarlama, dağıtım kanalları ve satış sonrası hizmetlerinde sağlamış olduğu katma değerlerle önemli bir oyuncu olduğunu ispatlayan bir kuruluştur. Bu nedenle yeni ürün ailemizin başarı ile temsil edilmesi konusunda Bilkom’u tercih ettik. Tüketici nezdinde güven unsuru olarak kabul edilen Bilkom hizmetlerinin, ASUS ürünleri için de eksiksiz yerine getireleceğini bilmek bizleri memnun etmektedir. Distribütörlük anlaşmamızın uzun yıllar sürecek kalıcı bir dostluğun ilk adımı olmasını temenni ediyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.