Assassin’s Creed Rogue geliyor!

Ubisoft’un en başarılı oyun serilerinden olan Assassin’s Creed, dünya çapında oldukça fazla hayran kitlesine sahip. Özellikle PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 28 Ekim’de raflardaki yerini alması beklenen Unity daha çıkmadan, Ubisoft’tan yeni bir duyuru daha geldi.

Ubisoft Sofia iş başında

PlayStation 3 ve Xbox 360’a yani eski nesil konsollara özel olarak çıkacak olan Assassin’s Creed Rogue, Ubisoft Sofia tarafından geliştiriliyor. Ayrıca firmanın Singapur, Montreal, Quebec, Chengdu, Milan ve Bükreş’te bulunan diğer stüdyoları da yeni yapımda önemli rol oynuyor.

Hikayesi nasıl olacak?

Assassin’s Creed Rogue, 18. yüzyılın ortasında Yedi Yıl Savaşları sırasında geçiyor. Ayrıca serinin yeni yapımı, oyunculara donmuş Kuzey Atlantik, Appalachian River Valley ve New York gibi Kuzey Amerika’daki bölgeleri keşfetme imkanı sunacak. Tabii diğer ayrıntı ise serinin daha önce çıkan oyunlarından olan Assassin’s Creed III’ün hikayesinde bulunan bazı boşluklar, Rogue ile doldurulacak.

Ne zaman çıkacak?

PC platformu için her hangi bir açıklamada bulunmayan Ubisoft, Assassin’s Creed Rogue’un PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için 11 Kasım’da çıkışını yapacağını belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.