Apple Watch 8 geliyor! İşte ilk bilgiler

Apple’ın yeni akıllı saat modellerinden Apple Watch 7 henüz Türkiye’de yeni yeni kullanıcılarına ulaşıyorken bu kez Apple Watch 8 ile ilgili ilk bilgiler gün yüzüne çıktı. İşte ayrıntılar…

Apple, dünyanın en çok satan akıllı saat markalarından biri ve yıllardır bu alanda kullanıcı kitlesini genişletmeyi sürdürüyor. İlk saatlerinden bu yana tasarım çizgisini bozmayan şirket, şimdi de Apple Watch 8 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıtyor.

LeaksApplePro takma adını kullanan bir kaynak, yeni nesil Apple Watch modelinin nasıl görüneceğini ortaya koyan ilk görüntüyü paylaştı. Yayınlanan görselin, sızdırılmış CAD çizimleri temel alınarak hazırlandığını belirtmekte fayda var.

Görüntü, 8. nesil Apple Watch’un görünümünün değişmeyeceğini ve neredeyse aynı kalacağını ortaya koyuyor. Apple Watch Series 7 modeliyle arasındaki tek fark yan tarafa ikinci hoparlör ızgarasının eklenmesi. Başka da göze çarpan bir değişiklik yok.

Apple mevcut Apple Watch Series 7’yi 14 Eylül’de tanıtmıştı. Akıllı saat yüzde 20 daha büyük ekranla karşımıza çıktı. IP6X toza dayanıklılık sertifikasıyla kumsal veya çöl gibi ortamlarda dayanıklılık sunan cihaz Series 6’ya kıyasla yüzde 33 daha hızlı şarj oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.