Apple iPad ve iPad Mini’yi Türkiye’de satışa çıkardı!

Apple geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman ile yeni tabletleri iPad ve iPad mini’yi duyurmuştu. Apple’ın duyurmasının ardından tabletin ne zaman Türkiye’de satışa çıkacağı merak ediliyordu. Şimdi ise bu cihazlar satışa çıktı. İşte iPad ve iPad mini’nin fiyatları!

Artık tablet tarafında birçok kişinin ilgisi çok bulunmuyor. Çünkü insanlar büyük ekran sevmiyorlar. Daha kolay taşınabilir ürünleri tercih ediyorlar. Bundan dolayı da bir tablet aldıklarında onu bozulana kadar değiştirmiyorlar. Hal böyle olunca tabletler düşünüldüğü kadar satmıyor. Çünkü genel olarak tabletleri aileler ya çocuklarına alıyor, ya da iş adamları sürekli bir şeyi takip etmesi gereken insanlar kullanıyor. Apple yine her sene olduğu gibi bu sene de yeni tabletlerini duyurdu.

iPad ve iPad Mini isimli cihazların 64 GB ve 256 GB olmak üzere iki versiyonu mevcut. iPad mini 8.3 inç ekran boyutuna sahipken iPad ise 10.2 inç ekran boyutuna sahip. Wi-Fi destekli ve SIM desteği olmak üzere iki seçenekte satılan cihazların aynı zamanda iki desteğin de aynı anda bulunduğu modellerde bulunuyor.

Fiyatlarına gelecek olursak iPad’ın 64 GB sadece Wi-Fi desteği bulunan versiyonu 3..899 TL olurken 256 GB versiyonu ise 5.599 TL’den satışa çıkacak. Her iki desteğin bulunduğu versiyonun 64 GB olan modeli 5.599 TL’den satılacak. 256 GB olan versiyonu ise 7.099 TL olarak belirlenmiş. iPad mini tarafında ise fiyatlar daha da fazla artıyor.

Daha küçük olmasından dolayı oldukça çok tercih edildiği için 64 GB sadece Wi-Fi destekleyen versiyonu 5.799 TL’den satılıyor. İki seçeneği olan versiyonu ise 7.499 TL olarak belirlenmiş. Depolama alanı 256 GB olduğunda ise amiral gemisi telefonların fiyatına denk geliyor. 256 GB sadece Wi-Fi olan versiyon 7.499 TL’den satılıyor. Her ikisinin bulunduğu versiyon ise 9.199 TL’den satışa çıkacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.