Ancestors: The Humankind Odyssey artık Steam’de

Private Division ve Panache Digital Games; PlayStation 4, Xbox One ve Epic Game Store’daki başarılı 2019 lansmanının ardından Ancestors: The Humankind Odyssey’i Steam’de de piyasaya sürdü.

Bu benzersiz üçüncü şahıs açık dünya hayatta kalma oyunu, 2014 yılında Patrice Désilets tarafından ortaklaşa kurulan bağımsız stüdyo Panache Digital Games’in ilk oyunudur. Ancestors, çıkışından bu yana, Pégases’ten “En İyi Yabancı Bağımsız Oyun”, JeuxVideo.com’dan “Orijinallik ve Yenilik için Pixel d’Or” ve Ludicious Awards’tan “Oyunlarda Yenilik” gibi birçok ödül ve ödül adaylığı aldı. Haziran 2020’de Ancestors, Quebec Dijital Endüstrisi tarafından “Büyük Ölçekli Oyun Kategorisinde” NUMIX ödülüne layık görüldü.

Ancestors: The Humankind Odyssey’de oyuncular, insanlığın bildiği en inanılmaz yolculuğa, insanın evrimine giriş yapıyor ve milyonlarca yıl önce yaşamın ilk aşamalarını tecrübe ederken, soyunun geleceğini garanti altına almak için sert ve acımasız bir dünyaya karşı savaşıyor. Oyun mekaniği üç ana ilkeye odaklanmaktadır: keşfet, yayıl ve geliştir. Her köşede tehlike varken, oyuncular Neojen Afrika’da çevrelerini dikkatlice keşfetmeli, bölgelerini yavaşça genişletmeli ve klanlarını bir nesilden diğerine nasıl geliştireceklerini iyi seçmelidir.

Ancestors: The Humankind Odyssey, yalnızca sınırlı bir süre için 114,50 TL’lik özel Steam çıkış fiyatı ile Steam’de mevcut. Steam lansmanına, Afrika müziğinden esinlenen benzersiz bir tona sahip resmi oyun müziği de eşlik edecek.

Steam sürümü, orijinal lansmanından bu yana aşağıdakiler dahil çeşitli yamalar ve güncellemeleri içerisinde barındıracaktır:

Yolculuğunuza rehberlik etmeye yardımcı olacak iyileştirilmiş öğreticiler (tutorial) ve ek görevler,
Gamepad titreşim desteği,
Savaş ve çeşitli eylemler gibi zamana dayalı mini oyunlar için yeni görsel geri bildirim,
Özellikle çiftleşme ve ilişki kurmak gibi bazı klan yaşamı görevlerini otomatikleştirmek için yeni RPG özellikleri,
Ek karakter animasyonları…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.