Amazon toplam değeri 720 TL’lik 8 oyunu ücretsiz olarak verecek!

Amazon Dünya’nın en büyük e-ticaret sitesi. Bunun yanı sıra Amazon’un Prime Video ve Prime Gaming gibi birçok bölümü de bulunuyor. Bu bölümlerden Prime Gaming’de, Prime sahiplerine ücretsiz oyun ve oyun içi içerik veriliyor. Şimdi ise 720 TL’lik oyun verecek!

Amazon Dünya’nın en büyük firmalarının başında geliyor. Aslında bir e-ticaret sitesi olan Amazon’un birçok alanda yatırımları bulunuyor. Prime aboneliği mantığını geliştirerek bir ekosistem kurmayı hedefliyor. Bunu yapmak için de Prime sahiplerine birçok avantaj sunuyor.

Bu avantajların başında Prime aboneliği olanlar Amazon’dan alışveriş yaptıklarında Prime tiki olan ürünlerde kargo parası ödemiyor ve 24 saat içerisinde kargolarını alıyorlar. Yani sabah sipariş verirseniz gün içerisinde kargonuzun gelmesi oldukça olası. Aynı zamanda Prime abonelerine özel indirimlerde oluyor. Bu özelliğin yanında Twitch’te istediğiniz bir kişiye Prime aboneliği yapabiliyorsunuz.

Ayrıca Prime abonesi iseniz Amazon’un sahip olduğu Netflix benzeri Prime Video platformunu da kullanabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra Amazon’un bu özelliklerden biraz geri kalmış Prime Gaming bölümü de bulunuyor. Burada genelde eski oyunlar ve Valorant, League of Legends, Apex gibi oyunlarda kozmetik içerikleri veriliyor. Bu durumdan dolayı çoğu kişi Prime Gaming’i kullanmıyor.

Bunun farkında olan Amazon bu durumu değiştirmek ve Prime’a daha da çok abone kazandırmak için Ekim ayında 780 TL’lik 8 oyunu vermeye hazırlanıyor. Bu oyunlar Alien: Isolation (59 TL), Star Wars: Squadrons (279,99 TL), Secret files 3 (18 TL), Song of Horror Complete Edition (139 TL), Ghostrunner (169 TL), Blue Fire (32 TL), Whiskey & Zombies: The Great Southern Zombie Escape (18,50 TL), Tiny Robots Recharged (8,20 TL), Wallace & Gromit’s Grand Adventures (25 TL), Red Wings: Aces of the Sky (32 TL) olarak belirlenmiş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.