Akıllı ampul ile tanışın: İşte Emberlight!

Son zamanlarda akıllı ev teknolojileri artık daha fazla karşımıza çıkıyor. Çünkü akıllı telefonların ve yazılımların gelişmesiyle, klima sisteminden, güvenlik kameralarına kadar birçok cihaz uzaktan kontrol edilebiliyor.

Eğer evinizdeki lambaları akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol etmek istiyorsanız, sadece bu kullanıma yönelik özel olarak hazırlanmış ampulleri almanız gerekiyor. Fakat Emberlight ise tam bu noktada farkını ortaya koyarak, her ampulü akıllı yapma iddiası ile dikkat çekiyor.

Hedefi çoktan geçti

8 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen ve Kickstarter üzerindeki 50 bin dolarlık hedefi oldukça kolay geçen Emberlight, kullanıcılarına odalarındaki var olan ampulleri akıllı telefon sayesinde hem dışarıda, hem de ev içerisinde kontrol imkanı sunuyor.

2015 yılında satışa çıkacak

Ayrıca üzerinde hareket sensörü bulunan Emberlight ile gece evinizde yürürken ışıkların kendiliğinden yanmasını sağlayabilir veya ışığın şiddetini istediğiniz oranda kısabilirsiniz. Önlerinde 32 gün daha bulunan geliştiriciler, bağış yapan kişilere ilk siparişleri 2015 yılının Şubat ayında ulaştırmayı hedefliyor.

emberlightty

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.