10 GB’lik internet paketi ilk kez Turkcell Platinum’da‏

Turkcell Platinum, üyelerini iki önemli yenilikle tanıştırıyor. İlk olarak bireysel müşteriler için aylık 10 GB’lık internet paketlerini hizmete sunan Turkcell Platinum, aynı zamanda ayrıcalıkları paylaşma imkanını sağladı. Üstelik ayrıcalığın paylaşıldığı kişinin Turkcell’li olması yeterli; faturalı-faturasız, bireysel-kurumsal hat sahibi olması ya da tarifesi ise fark etmiyor.

 

Seçilen ayrıcalığı paylaşmak, Platinum uygulaması üzerinden tek dokunuşla mümkün. Bu sayede Platinum müşterileri ulaşımdan eğlenceye ve indirim fırsatlarına kadar sevdiklerini özel hissettirecek pek çok ayrıcalığı,  sevdiklerine hediye edebiliyorlar.

 

Bireysel paketlerdeki en yüksek kota

 

Turkcell Platinum, yoğun iletişim halinde olan müşterilerine yepyeni ve avantajlı bireysel tarifeler de sunuyor. Ayda 75 TL’den başlayan ve Platinum Plus adını taşıyan tarifeler 6, 8 ya da 10 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS/MMS içeriyor. 10 GB’lık turbo hızında internet teklifi şu ana kadar sunulan bireysel paketler içerisinde en yüksek kotaya sahip olması açısından bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

Yeni “Platinum Hafta Sonu” konsepti

 

Yeni “Platinum Hafta Sonu” konsepti ile hafta sonları da daha ayrıcalıklı olacak. Hediye sinema biletlerinden indirimli kahvaltılara, yeni nesil kahvecilerde hediye kahvelerden Jatomi spor salonlarına ücretsiz girişlere kadar birçok yeni ayrıcalık Platinum Hafta Sonu ile Platinum müşterilerine sunulacak. Platinum müşterilere özel yeni tablet kampanyası ile çok yakında Platinum Plus 10 GB paketindeki müşteriler ZTE marka tabletlere ayda sadece 1 TL ek ücretle sahip olabilecek. 

Platinum müşterileri alışveriş yaparken de ayrıcalıklı olacak. Zorlu Center’da yılsonuna kadar 250 TL’ye kadar olan her ay istedikleri bir alışverişlerinde %25 indirim ayrıcalığından yararlanabilecekler. Bunun için Zorlu World uygulamasına üye olmak yeterli olacak. 

 

Turkcell Platinum hakkında:

 

Turkcell’in Platinum tarifelerini tercih eden müşteriler, hayatı kolaylaştıran ve konforu artıran bir ayrıcalıklar dünyasına adım atıyor. Turkcell Platinum, müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tüm iletişim ihtiyacını karşılarken diğer yandan; sıra beklemeden ve istediğinizde kapınıza kadar gelen hizmet, en yeni cihazlarda özel teklifler, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikte ayrıcalıklar sunuyor.

 

Turkcell Platinum ayrıcalıklar dünyası

·         Tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan 10 GB’ye varan internetli tarifeler

·         Yurtiçi paketlerini yurtdışında da kullanma imkanı

  • 7/24, özel Platinum Müşteri Hizmetleri
  • Kapıya kadar hizmet getiren Platinum Hizmet Ekibi
  • En yeni akıllı telefonlarda ve tabletlerde ayrıcalıklar
    • Ön rezervasyonla adrese teslimat
    • Aksesuar indirimleri ve hediyeler
    • Yedek cihaz ve cihaz tamir desteği

·         Cihazla ilgili kurulum ve satış sonrası destekPlatinum Hafta sonu ile:

o   Cuma ve Pazar günleri tüm Cinemaksimum’larda 2. Bilet hediye

o   Kırıntı ve Beyaz Fırın, Backhaus gibi 26 farklı noktada hafta sonu kahvaltılarında %25’e varan indirim

o   Jatomi Spor Salonları’na  hafta sonu ücretsiz giriş

o   MOC, BrewLab ve Cup of Joy gibi yeni nesil kahvecilerde ikinci kahve hediyesi

o   Romeo e Giulietta hafta sonu gösterilerine %25 indirim   

·         Tüm Cinemaximum Sinemaları’nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar 2.bilet hediye

·         Kanyon, Cevahir, Metrocity, Buyaka, Özdilek ve İstanbul Optimum Outlet alışveriş merkezlerinde ücretsiz vale

·         Alfred Concierge Hizmetleri  özel şoför hizmetinde %10 indirim

·         İzmir, Çeşme, Bodrum, Dalaman, Ankara- Aşti, Antalya, Adana-Mersin, Konya, Gaziantep, Samsun’da  Havaş  ile ücretsiz havalimanı transferi

·         Deniz Taksi’den %50 indirim

·         Yaban Akademi ile yapılan iş birliği çerçevesinde; Okçuluk, Off-road, Amatör Balıkçılık, Doğa Fotoğrafçılığı, Köpekleri Anlama, Oryantiring ve Olimpik Atıcılık eğitimlerinden birine çift kişilik  ücretsiz katılım

·         Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki çeşitli gösteri ve etkinliklerde %25’e varan indirim

·         Zorlu World uygulaması ile her ay Zorlu Center’da 250 TL’ye varan bir alışverilerinde %25 indirim S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi’nde  ücretsiz “Pusetli Anneler Günü” etkinlikleri

·         Ücretsiz 500 GB Akıllı Depo saklama alanı

·         Ücretsiz SMS Plus Servisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.