Samsung’dan çok önemli Galaxy Note 7 uyarısı

Samsung’un dünya genelinde bataryası patlayan Galaxy Note 7 model telefonlarını toplatma kararı almasının ardından halen ısrarla bu telefonları kullananlara yönelik Samsung’dan önemli bir açıklama geldi. Açıklamada telefonların kullanımının terk edilmesi ve kapatılması istendi.

13 Eylül 2016 Salı, 10:15

İşte Samsung’un Galaxy Note 7 kullananlara yönelik yaptığı son açıklama:

“Bir hafta önce gönüllü olarak başlattığımız Galaxy Note7 Değişim Programı’nda kullanılacak olan yeni Galaxy Note7 ürünlerini en kısa zamanda getirmek için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Başlattığımız bu program dahil olmak üzere, Galaxy Note7 ile ilgili tüm süreçlerde BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) görüşlerini dikkate alarak ilerliyoruz.

Türkiye’de bilgimiz dahilinde herhangi bir vaka yaşanmamış olmasına rağmen, kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tuttuğumuz için başlattığımız programımıza, Galaxy Note7 sahibi kullanıcılarımızın en kısa sürede katılmalarını önemle talep ediyoruz.

Bu süreç içerisinde Note7 kullanıcılarımızdan ürünlerini kullanmayı durdurmalarını, cihazlarını kapatmalarını ve başlatmış olduğumuz Galaxy Note7 Değiştirme Programı’na katılmak için 444 77 11 nolu telefondan Samsung Çağrı Merkezi’ni aramalarını önemle talep ediyoruz.”

iletişim