Black Desert’e önemli güncelleme

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul’de “Black Desert: Yenilendi” yayını düzenledi. Etkinlikte, 23 Ağustos’ta Türkiye/MENA sunucusuna eklenme sözü verilen grafik ve ses kalite gelişimi tanıtıldı.

Baş döndüren grafik ve ses güncellemesini kutlamak için Black Desert Online, 2 hafta boyunca ücretsiz olacak. Bu kutlama sürecinde Black Desert, yenilemeyi denemek ve yeni bir maceraya atılmak isteyen herkese kapılarını açacak. 23 Ağustos’taki grafik/ses güncellemesinden sonra 30 Ağustos’ta Kamasylvia bölgesi genişlemesi yayınlanacak. Kamasylvia güncellemesi, iki parça halinde yayınlanacak ve ikinci parça, uzun süredir beklenen Aşama 9 Rüya Atı Arduanatt güncellemesi ile Eylül’ün başında yayınlanacak. Aşama 9 Pegasus, ikili zıplama sonrasında havada süzülmesini sağlayan yeteneği sebebiyle oldukça popüler ve bütün Maceracıların hayali.

Manşaum Ormanı, Navarn Bozkırı ve Mirumok Harabelerini içeren yeni alanlar eklenecek. Bu yeni alanlar, yüksek seviye teçhizata sahip level 58 ve üzeri maceracılar için tasarlandı. Yeni genişleme ile Narc Küpesi, Grifon Miğferi ve aşama 8 atların Rüya At Arduanatt olması için gereken eşyalar da eklenecek.

Black Desert Online, Türkiye/MENA bölgesi için iki özel etkinlik düzenliyor. Şu anda Maceracılar, 30 Ağustos’a kadar Kurban Bayramı boyunca ve Cumartesi günleri oynadıkları her saat için çeşitli oyun içi eşyalar elde ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.