5000 Likes ile Instagram’da beğeni sayınızı artırın

Instagram kullanıcıları için özel olarak geliştirilen 5000 Likes uygulaması son günlerde çok konuşuluyor. Peki nedir 5000 Likes?

5000 Likes basitçe anlatmak gerekirse Instagram fotoğraflarına daha fazla beğeni almak isteyen kullanıcıların yardımına koşuyor ve Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra bu uygulama üzerinden hem kendi hem de farklı kişilerin fotoğraflarına ulaşabiliyorsunuz.

Kullanıcılara kendi arkadaşı olmayan diğer kullanıcılara ait birçok fotoğraf gösteriliyor. Bu fotoğrafları beğenen kullanıcılar puan kazanıyor. Puan kazandıkça, sizin fotoğraflarınız diğer kullanıcılara gösteriliyor. Bu kullanıcılar da sizin fotoğraflarınızı beğeniyor ve böylece Instagram’daki fotoğraflarınızın beğeni sayısı artıyor. Başka bir deyişle ne Instagram’da ne kadar çok fotoğraf beğenirseniz o kadar çok sizin fotoğraflarınız da beğeniliyor.

EN POPÜLER INSTAGRAM HASHTAG’LERİ

Buna ek olarak 5000 Likes’ın arayüzü de hiç fena değil. Bu uygulamada, bir fotoğrafı beğenmek için Instagram olduğu gibi iki kez dokunmak gerekmiyor. Bunun yerine 5000 Likes’ta karşınıza çıkan fotoğrafların üzerine çekme hareketi yaparak beğenebilirsiniz.

Ancak ben beğeniyle uğraşamam diyorsanız da 5000 Likes’ın puan paketlerini de satın alabilirsiniz. 1.99 Tl’den başlayan puan paketlerinin fiyatları 20.99 TL’ye kadar çıkıyor.

Bir uyarımızı da sizlerle paylaşalım. 5000 Likes her ne kadar güvenli bir uygulama gibi görünse de sonuçta üçüncü parti bir uygulama. Bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.